Ubytování

Náš penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech jednom 3-lůžkovém a jednom 8-mi lůžkovém

  •  Osmilůžkový apartmán má čtyři ložnice po dvou lůžkách, velký obývák s televizí, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Součástí je samozřejmě koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Vlastní garáž a místo pro úschovu kol.
  • Třílůžkový apartmán má kuchyň s obývacím pokojem, v němž je přistýlka a samostatnou ložnici se třemi lůžky. Vlastní parkovací misto v zahradě a místo pro úschovu kol. Součástí tohoto apartmánu je kuchyňka s ledničkou, rychlovarnou konvicí a vařičem a také koupelna se sprchovým koutem a WC. Součástí je také televize.
  • Dvoulůžkový pokoj (3x) vybavené samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dále je zde lednička a televize. V penzionu lze uschovat kola.
  • Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou je vybavený kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kuchyňský kout je vybaven elektrickou troubou s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Součástí pokoje je také televize. K tomuto pokoji je vlastní garáž a úschova kol. Tento pokoj se nachází v samostatném objektu a je v přízemí.

V penzionu i apartmánu je možné uschovat kola.

V případě zájmu lze odeslat dotaz na volné termíny nebo objednat ubytování na telefoním čísle: +420 728 068 271, na emailové adrese info@penzionusedlacku.cz nebo vyplňte on-line objednávku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!